I dërgonte foto n*do Icardit, bukuroshja shqiptare “sulmon” Çina Suarez dhe i del në krah Wanda Narës

Modelja shqiptare Erjona Sulejmani i ka dalë në mbështetja Wanda Narës dhe ka “sulmuar” aktoren argjentinase, Eugenia “Çina” Suarez. Kjo e fundit i ka dërguar disa foto nudo sulmuesit argjentinas dhe nga aty nisi telenovela që zgjat prej ditësh me ndarjen e çiftit.

Çina Suarez u mbrojt duke thënë se besonte në dashurinë e lirë, deklaratë kjo që ka sjellë edhe reagimin e Erjona Sulmejanit.

“T’i dërgosh foto nu do një burri të martuar dhe me fëmije sot quhet “dashuri e lirë”. Nëse do ta bënin me burrin e saj, si do ta quante?”- shkruan Erjona, duke i bashkëngjitur edhe figurën e një klouni.shtype rek.lamen dh eshiko vi.deon e plote