E aku. zuan per ‘Ph0toshop’, Kejvina publik0n vide0 n që do ju lë me g0jë hapur!

Kejvina Kthella është një ndòr modelet më të njohur e të komentuar të showbiz-it, e cila tërhéq shpesh vëmendjen me pòzat e saj në rrjete sociale. Në llogarinë e Kejvinës në Instagram shohim shpesh pòza pròvòkuese, ku tregon linjat séksi e format bòmbastike që shumica ia kanë zíli. Madje, shumë herë modelen e kanë akùzuar për photoshop, duke préténduar se ajo nuk është fíks ashtu siç shfaqet në foto. Këto komente Kejvina i ka marrë gjithmonë me sportivitet, por sot i ka vendosur pikat mbi “i” të gjitha këtyre fjalëve. Me një video të publikuar në InstaStory, modelja i ka bërë të gjithë të flasin me vete teksa ka treguar trupin në një vide ku s’mund të bënte photoshop.shtype rek.lamen dhe shiko vi.deon