Veturat luksoze të Learta Jakupit

Lajm

Reja e pashme e këngëtares Shyhrete Behluli po e shfrytëzon në maksimum rrjetin social Instagram….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Learta është këngëtare, gazetare dhe afariste mjaftë e sukseshme, ku biznesi i saj i fustaneve tashmë ka bërë emër,…Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..