U tha se po lë burrin, aktorja turke që fiksoi shqiptarët jep mesazhin e madh: Jemi familje!

Lajm

Beren Saat është një nga aktoret më të njohura turke, që padyshim ka korrur një sukses goxha të madh, i cili rritet dita-ditës….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Ajo u bë e njohur në vendin tonë pas telenovelës “Dashuri e ndaluar” dhe që atëherë përbën goxha interes për publikun shqiptar….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Prej kohësh aktorja përflitet se është divorcuar nga bashkëshorti, këngëtari Kenan Dogulu. Në fakt ata janë së bashku prej vitesh vitesh dhe si duket martesa e tyre ka pësuar disa herë krizë….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..