Syhan dhe Xhesuri bëhen bashkë për një projekt të rëndësishëm

Lajm

Aktorët Tuba Buyukustun dhe Kivanç Tatlitug janë shumë të njohur me rolet në seriale shumë të suksesshëm. Por seriali “Xhesuri dhe e bukura” ishte ai që i bëri bashkë dyshen e aktorëve….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Ky serial, prodhim i katër viteve më parë, u transmetua edhe në TV Klan dhe u ndoq shumë nga publiku. Së fundmi dy aktorët janë bërë sërish bashkë, por jo për një ….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..