Seldi Për Mimoza Shkodrën: E Mirë Për 1 Nat E Jo Më Gjatë, Kurse Sindi Femra Ime E Re Është Fiks Për Mua

Lajm

Seldi për Mimoza Shkodrën: E mirë për 1 nat e jo më gjatë, kurse Sindi femra ime e re është fiks për mua E dashura e Seldit i ka thënë disa fjalë për Mimoza Shkodrën. Vetëm 10 ditë më parë, Seldi Qalliu bëri publike lidhjen e tij më të re me të dashurën 22-vjeçare, Sindi Çela. Për t’i uruar ditëlindjen, këngëtari vendosi që të publikonte në “Instagram” një foto ku shfaqeshin duke u puthur. Së fundmi, ata ishin të ftuar në emisionin “Why Not”, ku zbuluan detaje nga lidhja e tyre e dashurisë.shtype rek.lamen dhe hsiko vi.deon