Roberti: Njëherë jam rehat e mirë. Pse ta prishi…as

Lajm

Robert Berisha ka sqaruar edhe një herë statusin e tij duke treguar se është single….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Pasi u vendos në qendër të vëmendjes për ndarjen nga Nora Istrefi dhe lidhjen me modelen Jessica Kadiu, këngëtari rrëfeu se nuk ka një femër në jetën e tij….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..