Pamje/ Ajka feston 2-vjetorin, Besi dhe Xhensila i organizojnë festën madhështore

Lajm

Para dy vitesh, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi vogëlushja Ajka, e cila sot është bërë një fytyrë shumë e dashur për publikun shqiptar….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Sot Ajka dy vjetorin e lindjes dhe prindërit i kanë organizuar një festë madhështore, në shtëpinë e tyre në Gjirin e Lalëzit….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Besi dhe Xhensila kanë krijuar për të voglën e tyre një ambient përrallor, me zbukurime të tilla si flutura, kërpudha, ora gjigande, xhuxhë e shumë të tjera….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..