Më shtrenjtë se asnjëherë më parë! Luana Vjollca mahnit me fustanin ‘Alexander McQueen’, ja çmimi marramendës

Gjithmonë kur bëhet fjalë për stil Luana Vjollca nuk zhgënjen kurrë! Si duket këtë sezon të katërt moderatorja e njohur i ka qenduar më shumë besnike brandit “Alexander McQueen”Për mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” moderatorja ka vendosur të ketë dy veshje; e para tradicionale; ku vlen të përmendet se është ndër veshjet më […]

Continue Reading

Vd iq nga gabimi i mjekut/ Babai i 22-vjeçares: Vajza kishte dhimbje e të vjella, na thanë mos shqetësoheshim!

Një lajm i rëndë u bë me dije sot nga Greqia. Një 23-vjeçare shqiptaro-greke, e identifikuar si Aleksandra Bistolaki ndërroi jetë tragjikisht si pasojë e një gabimi mjekësor.Mësohet se vajza vuante nga çregullimet hormonale për shkak të një kisti dhe kjo e detyroi t’i nënshtrohej një ndërhyrjeje kirurgjikale. Ndërhyrja rezultoi fatale për të renë e […]

Continue Reading

26-vjeçarja s’ka lënë gjë pa bërë për t’u bukur si kukull Barbi, tha: Burri ka harxhuar aq shumë para që të dukem kështu

Charlie Phllips, 26 vjeç nga Cambridgeshire, ka treguar se bashkëshorti i saj ka paguar rreth 17, 000 paundë për të bërë që ajo të duket si kukulla Barbie. Deri më tani ajo është shprehur se ka mbetur e kënaqur nga operacionet plastike që ka bërë në buzë dhe g joks.Në moshën 16-vjeçare, ajo bëri oper […]

Continue Reading

Shqiptarja kapet duke vjedhur në Itali. Policet shtangën kur dëgjuan justifikimin e saj

Një 32-vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane, pasi është kapur duke vjedhur në një supermarket. Sipas “Radiortm.it”, ngjarja ka ndodhur në Raguza, ku e reja me inicialet I.M jetonte prej disa vitesh.Gruaja kishte hyrë në supermarket për të bërë blerje, dhe pasi kishte mbushur koshin, pagoi vetëm një pjesë të produkteve që kishte marrë, […]

Continue Reading

Burri i pabesë përfundon marrëdhënien me gruan e tij drejtpërdrejtë në TV, por ja se çfarë bën ai për fëmijët e tij!

Rritja e fëmijëve mund të konsiderohet përgjegjësi e përbashkët e burrit dhe gruas. Udhëzimi i të dy prindërve është i rëndësishëm për fëmijën që të bëhet një person më i mirë në të ardhmen.Megjithatë, në rastin e një nënë të dashur të quajtur Surla Bautista, del se burri i saj nuk dëshiron më te mbroje […]

Continue Reading