Në Pritje Të Fëmijës Së Parë Gold Ag Dhe Ermira

Lajm

Gold Ag dhe Ermira në pritje të fëmijës së parë. Arian Agushi-Gold AgKa pak kohë që Arian Agushi i njohur si Gold Ag ka dalë hapur me Ermirën, vajzën me të cilën së fundmi është martuar….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Ai ka publikuar imazhe të tyre të martesës edhe nëpër rrjetet sociale, duke marrë vëmendjen e publikut e të mediave rozë. Burimet e Indeksonline, mësojnë se çifti në fjalë janë në pritje të fëmijës së parë….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Ata duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe së shpejti do të bëhen edhe prindër për herë të parë….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..