Modelja lind foshnjën plotë 3kg e 600 gramë: S’e dija fare që isha shtatzënë, po punoja

Lajm

Një 23-vjeçare nuk e kishte idenë se ishte shtatzënë derisa shkoi në tualet se nuk ndihej mirë dhe solli në jetë një vajzë të shëndetshme në dyshemenë e banjës. …Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Erin Langmaid u bë nënë dy javë më parë, kur papritur mirëpriti në jetës vajzën Isla. Gjatë gjithë kohës ajo nuk kishte pasur asnjë shenjë të shtatzënisë….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Modelja punonte me kohë të plotë dhe kishte marrë kontraceptivë deri në lindjen e foshnjës. Ajo nuk kishte …Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..