Meda paralajmëron album me tetë këngë

Lajm

Këngëtari i njohur i zhanrit popullor, Mehdin Pergjeçaj – Meda, ka kohë që nuk ka ardhur me ndonjë projekt te ri….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Mirëpo për emisionin “Reload” në RTV Dukagjini ai tha se shumë shpejtë, do të sjellë një album të ri i cili do të përmbaj tetë këngë, dhe pa dal nga stili i tij, edhe këtë herë këngët do të jenë me temë dashurie….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..