Kthehet Anila Mimani? Me Bes Kallakun, ja sa bukur duken duke kënduar: Ti s’më lë mua

Lajm

Pak ditë më parë, Bes Kallaku dhe Anila Mimani zbuluan se do të vinin me një projekt të ri muzikor, i cili ngjalli shumë kureshtje tek ndjekësit….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Pak minuta më parë dyshja e artistëve publikuan bashkëpunimin e tyre të parë, në të cilin kishin vendosur të sillnin një ‘remake’ të këngës hit ‘Ciao po të lë’….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..