Kjo është vetura luksoze e gruas së Goldit

Lajm

Reperi i njohur Gold Ag kohëve të fundit ka kurorëzuar dashurinë në martesë.Ai kohëve të fundit po ndan momente të shumta, duke shprehur dashurinë që ka ndaj saj, shkruan “Kosovarja”….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Ermira Shkodra Agushi tashmë është bërë emër i njohur për publikun dhe vazhdon të mbetet aktive në rrjete sociale.Një ndër fotot e fundit, ajo na prezanton me veturën e saj luksoze….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..