Gëzimja Me Vajzën Shkojnë Në Prevallë, Kombinimi Në Veshje Merr Vëmendjen

Lajm

Gëzime Hamzaj është tani një emër tejet i njohur për publikun. Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit…Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Para pak javëve çifti janë bërë prindër për herë të parë. Pas lindjes së vajzës, Gëzimja nuk mungon me postime në rrjete sociale. Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet se bashku me vajzën e saj në Prëvallë. Të kombinuara në veshje, Gëzimja dhe vajza e saj po shkëlqejnë pranë njëra-tjetrës..Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..