Genta E Sjell Të Dashurin Turk Në Kosovë, Befasojnë Të Gjithë Çfarë Po Bëjnë

Lajm

Genta dhe i dashuri kalërojnë në Gjilan. Përveç që ia mësoi disa fjalë në shqip, Genta të dashurit turk po ia mëson tani edhe vendet e Kosovës, kryesisht në vendlindjen e saj….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Së fundmi herë, çifti kanë pozuar nga qyteti i bukur i Gjilanit ku janë parë duke kalëruar tek një atraksion turistik, e që nuk ikën pa marrë vëmendje, shkruan Kosovarja. Dyshja janë duke kaluar mjaft mirë me njëri-tjetrin, pavarësisht se i takojnë vendeve të ndryshme ata kanë gjetur gjuhën e përbashkët…..Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..