BURRl im ka nderru jet,por u bera nusja e KUNATlT pa dashjen time dhe sot…

Lajm

Burri im ka nderru jet,por u bera nusja e kunatit pa dashjen time dhe sot…-Pershendetje, nese bon pa emer ish kon mire sepse shume kom nevoj per mu shpreh sepse nuk e kom kerkon qe mem kuptu as perkrahjen e familjes nuk e kom.Jom met shume keq ne nje pozit shume tpa lakmushme qe as armikun tem ma tmadhin skisha pas qef me pa qashtu. Jom nje gru qe ka qene e martume per njerin ma tmrekullushme nbote.Krejt i dojm partneret tan ama une shume e kom dasht burrin tem po fatkeqsisht Zoti ma ka marr prej ksaj bote se tasht nuk jeton ma.Ka bo ndeshje mas 1 vit martes edhe ma une skom mujt kurr me besu qe muj me dasht kerkon qashtu ashtu siq e kom dasht burrin tem.

U kon njeri i urt, i qete, i ndegjushem, i kuptushem me tonat.Ska pas dite qe jom qu prej gjumit qe sja kemi shpreh njani tjetrit dashnin edhe jo qe ishim frike te martum sepse kemi pas lidhje tgjat para martese po ska pas njeri qe mka flejt ne shpirt mem kuptu sikur aj.Ska pas njeri qe ka mujt mem shti me bo diqka kunder tij ose me u perla me to sepse fjalt e tjerve si kem shti kurr nvesh. Jemi kon qift i fort edhe ska pas ma tdashurum se sa na.shtype rek.lamen dhe hsiko vi.deon