Çiljeta Xhilaga flet hapur për shtatzëninë e dytë

Një prej lajmeve më të diskutuara pak javë më parë ishte “shtatzënia” e Çiljetës. Sipas lajmit që qarkulloi me shpejtësi nëpër portale, këngëtarja dhe partneri i saj, …Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.. futbollisti Alban Hoxha do të bëheshin prindër për herë […]

Continue Reading

Dafina Zeqiri në pushime me ish të dashurin

Dafina Zeqiri dhe Dj. Geek duket se janë pajtuar.Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri dhe Dj. Geek e kishin një romancë të shkurtër për të cilën nuk shkoi shumë dhe u njoftua për ndarje….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.. Mirëpo me postimin e fundit […]

Continue Reading

Nese Niseni Nga Gjermania Per Pushime Ne Vendlindje Ja Cilat Rregulla Dhe Kushte Duhet Te Ndiq,ni,,,as

Gjermania ka vendosur rregulla te qarta per te gjithe ata qe ushetojne nga vendet e Ballkanit Perendimor si Shqiperia, Kosova, Maqedonia, Bosnje Hercegovina dhe Serbia….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.. Keshtu te gjithe ata mergimtare qe vendosin te vijne me pushime ne […]

Continue Reading

Loredana e paralajmëron: Mos më detyro..

Loredana vijon të na çudisë me veprimet e saj dhe së fundmi na ka vënë tepër në dilemë. Ai ka bërë një postim të kodifikuar në Instastory, që duket si një mesazh, i drejtuar dikujt, por se kujt s’e dimë….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne […]

Continue Reading

Të gjitha vajzat do donin të ishin në vendin e Arbanës, ky është dedikimi romantik që i ka bërë Eduarti

Çifti i njour i showbizzit Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, dyshja më e daashur për publikun shqiptar këtë fundjave siç duket e kanë kaluar të ndarë, por pa e harruar njëri-tjetrin….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.. Arbana ka zgjedhur të pushojë në […]

Continue Reading

Aktori i serialit ‘Sulejmani i madhërishëm’ rr.eh bruta.lisht të dashurën….as

Aktori i serialit ‘Sulejmani i madhërishëm’ rr.eh bruta.lisht të dashurën Një skan.dal lidhur me një prej aktorëve më të njohur turq ka pushtuar mediat turke….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.. Ozan Guven, i njohur në Shqipëri prej rolit të Rustem Pashait në […]

Continue Reading