Meda paralajmëron album me tetë këngë

Këngëtari i njohur i zhanrit popullor, Mehdin Pergjeçaj – Meda, ka kohë që nuk ka ardhur me ndonjë projekt te ri….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.. Mirëpo për emisionin “Reload” në RTV Dukagjini ai tha se shumë shpejtë, do të sjellë një […]

Continue Reading

Nda,het Nga Jeta Artisti I Madh Shqiptar..

Ndahet nga jeta Gjovalin Lazri, “Mjeshtri i Madh i Violonçelit”. Lazri është ndarë nga jeta në moshëm 84-vjeçare, ndërsa pak ditë më parë u nderua nga Presidenca me titullin ‘Mjeshtër i Madh’….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.. Prej muajsh, Lazri vuante nga […]

Continue Reading

ÇDO DARKË KY BABA FUTET NË DHOMËN E VAJZËS SË TIJ KUR AJO ËSHTË NË GJUMË. AJO QË AI BËN ATY DO T’JU BEFASOJË…

Gemma Walker është një adoleshente australiane, e cila është shumë i pasigurtë për veten. Vajza vu an nga një formë shumë e rëndë e ano re,ksisë….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.. Prindërit, të pa,fuq ishëm, nuk mund të ndihmojnë por shikojnë vajzën […]

Continue Reading

DO HABITENI NGA KJO HISTORI/ RASTI I KËSAJ GRUAJE NDODH 1 NË 10 MILION, JA PËRSE AJO U SHO.KUA AQ SHUMË…as

Njihuni me Casey Saunders, në krye të fotos. 27-vjeçarja rez,idente ne Kolorado sapo bëri diçka pothuajse të pamundur – ajo lindi grupin e dytë të binjakëve ide,ntikë!…Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.. Po, ajo ka dy djem binjakë dhe tani, një dyshe […]

Continue Reading

Kan,celarja Merkel Jep Lajmin Keq Për Shqiptarët, Kjo Gjë Nuk Do Të Ndodhë Tani Afër

Kancelarja gjermane, Angela Merkel bën difer encën midis hapjes së negociatave të anëtarësimit me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.. Gjatë prezantimit të prioriteteve të presidencës gjermane në Parlamentin Europian, kancerlarja gjermane i është referuar mundësimit të mbajtjes […]

Continue Reading

Mihrije Braha me grim të rëndë edhe në

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha vazhdon të mbetet në top formë, përkundër moshës që ka. Këto ditë ajo po relaksohet në plazh, duke shfrytëzuar rrezet e diellit….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.. Nga atje këngëtarja ndan imazhe të shumta për ndjekësit e […]

Continue Reading

Çfarë ka ndodhur kështu me fytyrën e Leartës

Learta Jakupi është tashmë një emër i njohur në mediat rozë. Publikimet e saj të veçanta e bëjnë që të jetë aktive në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.Derisa këto ditë po pushon në Itali, Learta nuk i ndal imazhet e shumta për ndjekësit e saj….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete […]

Continue Reading