Arbana Osmani zbulon gjininë e bebes

Lajm

Pak kohë më parë moderatorja Arbana Osmani zbuloi se është në pritje të ëmbël.Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër…Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Përgjatë ditëve kanë qarkulluar aludime të ndryshme në lidhje me gjininë e foshnjës, mirëpo mbrëmjen e djeshme kanë marrë fund. Arbana është në pritje të një djali dhe këtë e ka zbuluar dhurata që i kishte përgatitur stafi i “Dua të të bëj të lumtur”…Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..