Albani ndan si rrallëherë pamjen e plotë të familjes së tij

Lajm

Miriam Cani ka ndarë herë pas here momente të ndryshme me dy fëmijët e dsaj duke treguar se kohën pranë tyre e shijon maksimalisht.
ë fundmi ka qenë Albani ai i cili ka publikuar një pozë të familjes, që ka marrë menjëherë vëmendjen e ndjekësve edhe sepse Duam duket më qartë se në çdo foto tjetër….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

“Pasuria ime”, ka shkruar Skënderaj krah postimit ku shihet Miriam me dy vogëlushët e saj në mesin e gjelbërimit dhe duke marrë rrezet e diellit….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Ky është ndër portretet më të bukura të….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..